Půjčky ihned na ruku

Půjčky ihned na ruku jsou nadstandardně rychlé a peníze získá žadatel obratem. Tento produkt je primárně určen těm klientům, kteří velice akutně potřebují finanční hotovost či peníze na účtu. Člověk se velice snadno může do takové situace dostat a právě půjčka ihned na ruku mu z ní jednoduše pomůže. Půjčka ihned na ruku má celou řadu podob a investoři je často nazývají nejrůznějšími názvy, avšak vždy když se jedná o okamžité poskytnutí peněz, jde o půjčku ihned na ruku.

On-line žádost:

Fungování půjčky ihned na ruku:
Princip půjčky ihned na ruku je fakticky velice snadný. Peněžní prostředky jsou poskytovány okamžitě obratem proti podpisu smlouvy či směnky. Jednotlivé druhy půjčky na ruku se však mohou dále odlišovat v různých parametrech. Hlavní jsou vždy dva doklady totožnosti. Jde o ověření klienta jako takového a předcházení riziku zneužití občanského průkazu například při krádeži. Některé instituce vyžadují ještě další detailnější ověření klienta a vždy záleží na tom, o jaký druh půjčky ihned na ruku se jedná. V praxi však jde nejčastěji právě a pouze o doklady totožnosti, které ve valné většině postačí.

Výhody a nevýhody půjčky ihned na ruku:
Jasná výhody vyplývá již z názvu produktu. Peníze jsou poskytovány okamžitě proti podpisu smlouvy či jiného dokumentu. V porovnání s dalšími produkty jde o nízkou administrativní náročnost a nízkou dokladovost, která je s vyřízením půjčky ihned na ruku spjata. Dále pak rychlost vyřízení celé žádosti a snadnost tohoto zažádání, jelikož je možné tuto činnost učinit prostřednictvím internetu či telefonu. Snadno a velice rychle. Nevýhodou pak mohou být vyšší náklady, které mohou a často jsou s půjčkou ihned na ruku spjaty. Jelikož poskytovatel peněz podstupuje vyšší riziko, než u podobných produktů například z bankovního sektoru, je nutné toto riziko něčím vykompenzovat. A to se právě děje vyšší úrokovou sazbou, respektive vyšší roční procentní sazbou nákladů.