skip to Main Content

Alternativní způsoby půjček

Všichni víte, že „výhodnou“ a „kvalitní“ půjčku můžete získat v bankách. Banky však rozhodně nepatří mezi nejvýhodnější zdroj půjček, rozhodně existují na trhu výhodnější a pohodlnější způsoby zřízení půjčky, než půjčky v bance. A právě o těchto alternativních způsobech se něco dozvíte.
Standardní alternativou jsou půjčky od soukromých osob. Půjčky od soukromých osob jsou takové půjčky, které bývají obvykle zřizovány soukromými investory a které jsou velice výhodné pro všechny, kteří chtějí flexibilní půjčku. Půjčky od soukromých osob nabízí v mnoha ohledech výhodnější služby než banky. Důvodem, proč jsou půčky od soukromých osob tak oblíbené, je fakt, že podmínky pro schválení jsou velice mírné, tuto půjčku tak získá téměř každý. Půjčky od soukromých osob jsou vhodné jak pro ty, kteří se potýkají s problémem nízkého pravidelného příjmu, tak pro ty, kteří měli v minulosti problémy se splácením.
To úzce souvisí s dalším typem půjčky – půjčky bez potvrzení o přijmu. Jak název vypovídá, u těchto půjček nemusíte dokládat potvrzení o výši příjmu, je tedy jedno, jaké máte příjmy či zda vůbec nějaké máte. Uvědomte si, že bez příjmů nemáte šanci získat půjčku u banky, tady to však není sebemenší problém! Půjčky bez potvrzení příjmů – půjčky pro každého.
V tomto textu se budeme zabývat ještě jedním typem půjčky, a tou je americká hypotéka. Americká hypotéka je zvláštní druh hypotéky, u kterého nemusíte uvádět konkrétní účel využití. Americká půjčky je tedy bezúčelový úvěr, který může být použit pro jakoukoli věc. U americké hypotéky nejste vázáni na nákup nemovitosti či její opravy, s penězi můžete naložit libovolně.

Back To Top