skip to Main Content

Cetelem půjčky

Cetelem je zavedenou nebankovní společností, která se zaměřuje především na fyzické osoby a jejich potřeby v oblasti financí. Cetelem osobní půjčka je produkt určený výhradně osobám, které potřebují prostředky na krytí svých nákupů. Možnosti vyřízení Cetelem nabízí formou online na internetu, telefonicky či přímo na pobočce. Vše velice snadno a jednoduše.

Parametry půjčky Cetelem:
Cetelem půjčka je nabízena v širokém rozmezí od 20 000 Kč až do 1 000 000 Kč s možností splácení až 120 měsíců dle potřeb a požadavků klienta. Cetelem nabízí k půjčce výhodné pojištění proti nečekaným situacím. Zdarma pak společnost vede úvěrový účet k dané půjčce. Úroková sazba je odvislá od doby splácení půjčky a to tak, že čím kratší je doba splácení, tím nižší je úroková sazba. Půjčku je možné splácet prostřednictvím složenky, bankovním převodem či inkasem a to podle potřeb klienta.

Žádost o Cetelem půjčku:
Žádost o Cetelem půjčku je možné provést třemi způsoby. Online na internetu, telefonicky či přímo na pobočce společnosti. K vyřízení žádosti jsou potřeba potvrzení o výši příjmu, kopie výpisu z bankovního účtu a doklady totožnosti. Pokud je půjčka sjednávána online či telefonicky je nutné kopie dokladů zaslat do společnosti společně s vyplněným a podepsaným osobním dotazníkem a úvěrovou smlouvou. Peníze jsou pak poslány obratem na účet.

Výhody a nevýhody Cetelem půjčky:
Výhodou je její bezúčelnost a velice výhodné úrokové sazby společnosti. Navíc při využití speciálních akcí je možné se dostat na ještě lepší podmínky. Určitou nevýhodou je nutnost stálého zaměstnání po zkušební době a nutnost bankovního účtu u nějaké banky.

Back To Top