skip to Main Content

Chcete půjčku? Jste neplatiči? Máte ji mít!

Pokud jste v minulosti udělali krok vedle a octli jste se v registru dlužníků, pravděpodobně jste se již smířili s tím, že si půjčku nemůžete zřídit. To však platí pouze u bankovních společností! Pokud se pořádně porozhlédnete po těch nebankovních, zjistíte, že většina z nich nabízí produkt, který je vhodný i pro neplatiče a pro všechny, kteří měli v minulosti problémy se splácením. V dnešní době jsou nebankovní společnosti na velmi vysoké úrovni. Nabízené produkty se vyrovnávají těm bankovním, s výjimkou toho, že jsou mnohem přístupnější. Nebankovní půjčky jsou často přístupní i nezaměstnaným a všem s nízkým příjmem!

Zpět však k produktu pro neplatiče. Ten se nazývá půjčky bez registru ihned a je vhodný pro všechny, kteří by si rádi zřídili úvěr ale ze zmíněného důvodu nemohou. Právě proto tu jsou půjčky bez registru ihned! Banky mají zavedený tzv. registr dlužníků, ve kterém se nachází každý, kdo měl kdy problémy se splácením. Banky v tomto ohledu nedělají ústupky, pokud jste měli problémy např. před několik lety a jednalo se jen o několik zapomenutých splátek, již nikdy si půjčky v bance zřídit nemůžete. Pokud se rozhodnete pro půjčky bez registr ihned, získáte produkt velmi podobný těm bankovním. Navíc půjčky bez registru ihned jsou vyřízeny skutečně okamžitě, zatímco úvěr v bance si zřizuje obvykle několik dní, mnohdy i déle.

Konkrétními příklady smart půjčka a Home Credit půjčka. Jak Smart půjčka tak home credit půjčka jsou půjčky bez registru ihned, jsou tak vhodné pro všechny, kteří se dostali do problémů se splácením. Smart půjčka je k dispozici od 4 do 50 tisíc Kč, Home Credit půjčka je k dispozici od 10 do 150 tisíc Kč. Obě půjčky jsou vyřízeny prakticky ihned, jsou kvalitní, vyřízení trvá chvíli a jsou to skutečně osvědčené produkty.

Back To Top