skip to Main Content

Co nabízí nebankovní společnosti?

Je toho skutečně mnoho. V současné době je na trhu velké množství nebankovních společností a mnoho jich je skutečně seriózních. Velký zájem o nabízené produkty je především z důvodu dostupnosti, jelikož banky sice nabízí kvalitní a bezpečné produkty, rozhodně však nejsou vhodné pro každého. Banky si své klienty vybírají velice pečlivě a úvěr zřídí jen skutečně zaopatřeným klientům. Proto se velice oblíbeným a vyhledávaným produktem staly půjčky bez potvrzení o příjmu. Ty jsou jednoznačně nejvyhledávanější, jelikož nejvíce bankovních úvěrů je zamítnuto právě z důvodu nízkého příjmu. Pokud tak máte nízké výdělky nebo jste dokonce nezaměstnaní, jedná se o kvalitní a bezpečné řešení. Zájem o produkt tohoto charakteru je patrný i ze strany žen na mateřské dovolené, které mnohdy nemají moc možností finanční podpory.

I půjčky bez registru a poplatku jsou kvalitním, bezpečným a vyhledávaným řešením. Tento produkt je vhodný pro všechny, kteří v minulosti udělali krok vedle a octli se v registru dlužníků. Banka totiž neschválí úvěr nikomu se záznamem. Hlavní problém je však v tom, že i po splacení všech dluhů se budete v registru dlužníků nacházet ještě několik let, bankovní půjčka je vám tak odepřena na dlouhou dobu. Tento typ půjčky vám bude schválen bez ohledu na výši vašich dluhů. Zvláštním typem jsou půjčky na směnku, které rozhodně také stojí za zmínku.

Často jsou neprávem označovány za rizikové. Jediný problém je v tom, že úvěr tohoto typu může nabízet prakticky každý, je tak nutné vybírat pečlivě a vyhnout se podivně nízkým nabídkám. Při správném výběru jsou právě tyto půjčky kvalitní volbou pro každého.

Nebankovní úvěry nám mají rozhodně co nabídnout a bylo hloupé je předem zavrhovat. Dnes se již vyrovnávají produktům bankovním a navíc jsou mnohem dostupnější.

Back To Top