skip to Main Content

Cofidis půjčka

Cofidis nabízí celou řadu možností, jak financovat nákupy soukromých osob. Mezi nejfrekventovanější pak patří Půjčka Cofidis, která svou výhodností patří k nejlépe prodávajícím půjčkám na trhu. Společnost Cofidis svou tradicí a historií patří k institucím, které nepředstavují pro klienty riziko ani neférové jednání.

Parametry půjčky Cofidis:
Půjčka Cofidis je k dispozici od 10 000 Kč do 150 000 Kč. Klient má na výběr vždy ze tří možností splátek podle svých aktuálních potřeb. Jedná se o neúčelovou půjčku s minimální dokladovostí – stačí dva doklady totožnosti. S pravidelnými splátkami navíc roste rezerva, kterou je možné následně využít při finančním nedostatku. Navíc Půjčka Cofidis je velice flexibilní a je ji možné přizpůsobit aktuálním rozpočtu rodiny. Při dalším žádání již není klient prověřován, ale je mu úvěr poskytnut automaticky.

Žádost o půjčku Cofidis:
Zažádání o půjčku Cofidis je nejsnazší online pomocí jednoduchého formuláře. Žádost o půjčku Cofidis je vyřízena do 10 minut a člověk okamžitě ví, jestli půjčku může či nemůže získat. Do žádosti stačí uvést jméno, adresu, spojení a následně je žadatel kontaktován s dalšími informacemi.

Výhody a nevýhody Cofidis půjčky:
Cofidis představuje standardní formu neúčelové půjčky, která je ve výhodná především díky své flexibilitě a možnosti přizpůsobení aktuálním potřebám. Peníze jsou posílány do 48 hodin od odsouhlasení. Určitou nevýhodou je nepatrně vyšší dokladovost a možnosti půjčit si částky odstupňované pouze po desetitisícových sumách.

Back To Top