skip to Main Content

Dluhy nemusí být překážkou

Dostali jste se do problémů se splácením a rádi byste si zřídili úvěr? Bohužel, bankovní půjčky vám budou odepřeny ještě několik let poté, co všechny dluhy splatíte. Podmínky pro zřízení bankovního úvěru jsou velmi přísné a v této oblasti snad nejpřísnější. Pokud tedy i přesto chcete úvěr, řešením jsou nebankovní společnosti. Produkt, který je určen přímo těm, kteří měli nebo mají problémy se splácením, se nazývají půjčky bez registru a poplatku.

Jedná se o velmi kvalitní produkt určen právě neplatičům a dlužníkům. Nebankovní společnosti nabízí tento produkt a využívají tak prázdného místa, které vytvořily banky svými přísnými podmínkami. Zřízení půjčky bez registru a poplatku je skutečně jednoduché. Stačí jen vyplnit krátký online formulář se žádostí o půjčku, peníze vám budou na účet odeslány ještě v den zažádání o půjčku. Jedná se tak o nejrychlejší možnost získání úvěru, proto jsou tyto produkty oblíbené i u těch, kteří si půjčku v bance mohou dovolit. Zřízení bankovního úvěru je totiž zdlouhavé. Produkt získáte navíc bez poplatku předem či skrytých poplatků, při uzavření smlouvy budete přesně vědět, kolik ve výsledku zaplatíte.

Další možností pro neplatiče jsou půjčky od soukromých osob. Tyto úvěry jsou zřizovány přímo soukromými investory, se kterými se můžete velice jednoduše domluvit na konkrétních podmínkách. Jedná se o přístupné a flexibilní půjčky. Z tohoto důvodu jsou půjčky od soukromých osob označovány jako půjčky přímo šité na míru.

A na závěr představíme půjčky na směnku, které bývají často neprávem označované za riskantní a nebezpečné. Sami o sobě se totiž jedná o velmi kvalitní produkty, problém je však v tom, že takové úvěry může nabízet každý. Proto je i půjčky na směnku nutný pečlivý výběr zřizovatele, při správném výběru mohou výt tyto úvěry ideální volbou.

Back To Top