skip to Main Content

Druhy nebankovních půjček

Jistě všichni víte, že v dnešní době je možné si půjčky zřídit i nebankovním způsobem. Existuje u nás celá řada nebankovních společností, které nabízí půjčky, které jsou vzhledem k těm bankovním mnohem přístupnější a zřízení je jednodušší. Není tedy divu, že v dnešní době je o nebankovní půjčky velký zájem. Existuje hned několik druhů těchto půjček, pojďme si tedy představit jednotlivé typy.

Základním a velmi oblíbeným produktem jsou půjčky pro nezaměstnané. Půjčky pro nezaměstnané jsou vhodné pro všechny bez příjmu, kteří si půjčku v bance dovolit nemohou. Jak již z názvu vyplývá, půjčky pro nezaměstnané jsou vhodné i pro lidi bez práce, kteří jsou zcela bez příjmu. Pokud byste si tedy rádi zřídili půjčku ale kvůli nízkému příjmu Vám ji banka zamítla, půjčky pro nezaměstnané jsou dobrým řešením.
Dalším typem, který je taktéž velmi oblíbený, jsou půjčky bez registru, bez příjmu, bez poplatku, bez zástavy ženám na md. Půjčky bez registru jsou skvělou volbou pro všechny, kteří v minulosti učinili krok vedle a dostali se do registru dlužníků kvůli nesplácení. Pokud jste v tomto registru, půjčku v bance si již nikdy nebudete moci zřídit. Alternativním řešením je právě volba půjčky bez registru. Zřízení půjčky bez registru je snadné a zabere jen několik minut.
Pokud chcete mít jistotu, že Vaše nebankovní půjčka je kvalitní a bezpečná, volte půjčku bez poplatku a bez zástavy. U půjčky bez zástavy a bez poplatku neplatíte žádné skryté poplatky ani poplatky předem. Speciálním typem jsou půjčky ženám na MD, o které je taktéž velký zájem. Půjčky ženám na MD pomohly již mnohým matkám v tísni. Především svobodné matky, které mají velmi nízký příjem, půjčky ženám na MD ocení.
A pokud Vám nevyhovuje ani jeden výše zmíněný typ, můžete si zřídit půjčky na směnku. Půjčky na směnku patří k nejrizikovějším vůbec, jsou však schváleny skutečně každému bez zbytečných okolků. Půjčky na směnku jsou často vyhledávaným produktem dlužníků a neplatičů, jsou však vhodné i pro ty, kteří chtějí půjčku bez zbytečného papírování a čekání.

Back To Top