skip to Main Content

Home Credit online půjčka

Home Credit nabízí velice zajímavý produkt v podobě online půjčky. Jde prakticky o telefonicky sjednanou půjčku s předem vyplněním online formuláře. Společnost Home Credit je zavedenou institucí na našem nebankovním trhu, takže její produkty představují kvalitu, bezpečnost a jistotu.

Parametry Home Credit online půjčky:
Home Credit poskytuje prostřednictvím své online půjčky možnost získat hotovost od 10 000 do 150 000 Kč. Celá transakce a vyřízení půjčky je zdarma a stejně tak její předčasné splacení. Navíc je možné půjčku do 3 měsíců od uzavření zrušit bez dalších sankcí. Pro zajištění půjčky není potřeba ručitele a navíc je klient pojištěn, takže se nemusí bát, že nebude moci půjčku splácet. Není nutné ani zřizovat speciální účet. Vše může probíhat na stávajícím účtu bez dalších nákladů.

Žádost o online půjčku:
Žádost o online půjčku je velice snadná. Do formuláře stačí vyplnit výši půjčky, kterou žadatel požaduje, jméno, příjmení, rodní číslo, telefon, email a adresu. Zákaznické centrum pak žadatele kontaktuje buď okamžitě, nebo pokud si to klient přeje v jím zadaném čase. Vše jasně a přehledně.
[vetsi-pujcka] Výhody a nevýhody online půjčky:
Jednoznačnou výhodou je rychlost sjednání a jeho jednoduchost. Stačí vyplnit online formulář a pak už pouze čekat na telefon. Vše snadno a rychle. Navíc je možné i využít online bezplatné telefonní linky, pokud člověk chce přímo kontaktovat společnost. K nevýhodám pak patří rozsah půjčovaných částek, který je až od 10 000 Kč, takže nižší částku není možné v rámci online půjčky využít.

Back To Top