skip to Main Content

Home Credit půjčka

Home Credit je jednou z největších nebankovních institucí u nás a nabízí celou řadu produktů. V oblasti půjček pak jde o hotovostní půjčku, půjčku po telefonu, splátkový prodej či kreditní karty. Každá z těchto půjček, respektive možností získání peněžních prostředků, sebou nese speciální podmínky a alternativy. Splátkový prodej od Home Credit představuje klasický spotřebitelský úvěr na nějaký druh zboží. Sjednává se obvykle přímo v obchodě, kde dochází k nákupu. Velice snadno a rychle. Žádost je ihned posouzena a kupující si může zboží bez problémů odnést.

Princip vyřizování půjček od Home Credit:
Home Credit nabízí plejádu půjček, které stojí na stejném základu. Vždy dojde k ověření klienta a jeho předchozích platebních údajů. Pokud řádně splácel a nemá žádné nesplacené úvěry, je mu půjčka bez problémů poskytnuta. V opačném případě jde vždy k individuálnímu jednání a o půjčce se rozhoduje déle. Žádat je možné jak na poště tak i online. Na poště žadatel obdrží předběžné vyjádření a následně je kontaktován zákaznickým centrem. Stejně tak tomu je u online půjčky, kdy je prostřednictvím call centra klient informován, zda a kolik mu společnost Home Credit půjčí.

Nezávazná online žádost:
[vetsi-pujcka]

Výhody a nevýhody půjček od Home Credit:
Rychlost vyřízení s jakou Home Credit přistupuje ke svým klientům je opravdu nadstandardní. Během několika málo minut má klient vyjádření a u online půjčky je mu do 30 minut sděleno kolik a kdy dostane. Vše velice snadno a rychle. Zřízení půjčky je administrativně velice snadné, stačí dva doklady totožnosti. Navíc při opakované žádosti je úvěr okamžitě bez dalšího ověřování přijat. Není vyžadován ručitel ani poplatky za uzavření či předčasné splacení úvěru. Nevýhodou pak mohou být nižší částky úvěru, jelikož hotovostní úvěr na poště je pouze do 40 000 Kč, online půjčka pak do 150 000 Kč.

Back To Top