skip to Main Content

Jste neplatiči? Půjčku můžete mít i Vy!

Pokud jste se dostali do problémů se splácením nyní nebo v minulosti, jistě víte, že Vám již nikdy žádná bankovní společnost půjčku neschválí. Banky mají velmi přísné podmínky pro schvalování půjček a tak ti, kteří již jednou udělali krok vedle nemají možnost druhé šance. Bankovní společnosti mají tzv. registr dlužníků, ve kterém se octne každý, který se dostane do problémů se splácením. Bankovní společnosti mezi sebou spolupracují a registr dlužníků je společný, tedy taktika, že si zřídíte půjčku u jiné banky nefunguje. Pokud jste se do problémů se splácením dostali a octli jste se tak v registru dlužníků, již nikdy Vám žádná půjčka schválena nebude. Ze zmíněného registru dlužníků totiž není úniku. Naštěstí existují kvalitní nebankovní společnosti, které umožní zřízení půjčky i těm, kteří mají problémy se splácením a jsou v registru dlužníků.

Produkt se nazývá půjčky bez registru ihned a je nabízen téměř všemi nebankovními společnostmi. Půjčky bez registru jsou velmi oblíbeným produktem, protože těch, kteří se nachází v registru dlužníků a potřebují půjčku, je mnoho. Pokud i Vy potřebujete půjčku a máte záznam v registru dlužníků, pak půjčky bez registru ihned jsou vhodné právě pro Vás. Jak je již z názvu patrné, půjčky bez registru ihned Vám budou zřízeny během okamžiku. Z tohoto důvodu si půjčky bez registru zřizují často i ti, kteří si půjčku v bance dovolit mohou, peníze však potřebují rychle. Žádná banka není schopna poskytnou úvěr v tak krátkém časovém úseku. Půjčky bez registru jsou zkrátka super!

Typickým příkladem je Smart půjčka. Smart půjčka je speciální typ půjčky, jelikož se jedná o půjčku krátkodobou. Smart půjčka bývá zřizována na maximálně jeden měsíc a částka je maximálně 5 000Kč. Nejedná se tedy o žádnou závratnou částku, která by Vám mohla přinést jakékoli problémy. Smart půjčka je krátkodobý produkte bez registru, který slouží jako finanční injekce pro vykrytí akutních potřeb.

Back To Top