skip to Main Content

Když hypotéku, tak nebankovní cestou!

Hypotéky patří mezi velmi žádané a vyhledávané úvěry. Kdo se rozhodne pro stavbu či nákup nemovitosti obvykle nemá celou hotovost na zaplacení. Právě od toho jsou hypotéky. Bohužel, stejně jako u standardních úvěrů ani hypotéky nebudou schváleny potenciálním neplatičům. Takže všichni, kteří mají podprůměrný příjem nebo jsou bývalými neplatiči banku ani navštěvovat nemusí. Naštěstí existují i jiné způsoby, jak si hypotéku zřídit. Určitě již mnozí tušíte, že kvalitním řešením jsou nebankovní úvěry. Nebankovní hypotéka je standardním a hojně využívaným produktem. Nebankovní hypotéka není o nic méně kvalitní, než hypotéka v bance.
Pokud tedy máte nízký příjem nebo patříte mezi neplatiče, poté je nebankovní hypotéka tím pravým pro Vás. Nebankovní hypotéka přináší možnost zřízení pro každého. Pokud se chystáte rekonstruovat byt či jeho nákup, pak nebankovní hypotéka vyřeší mnohé starostí. Ve srovnání s hypotékou v bance je nebankovní hypotéka jen přístupnější, jinak se prakticky v ničem neliší. Nebankovní hypotéka je snadno zříditelná prostřednictvím internetu stačí jen vyplnit krátký online formulář.

Speciálním type je americká hypotéka. Americká hypotéka je tzv. bezúčelový úvěr, vhodný pro ty, kteří chtějí využít hypotéky na investici do něčeho jiného, než jen nemovitosti. Americká hypotéka je v dnešní době dostupná prakticky v každé nebankovní společnosti a přináší nový rozměr do této sféry.

Back To Top