skip to Main Content

Máte nízký příjem? Půjčku můžete mít i Vy

Rádi byste si zřídili půjčku v bance? Pak jistě víte, že její získání můžete být velmi náročné, mnohdy až nemožné. Banky mají totiž velmi přísné podmínky pro schvalování půjček a bankovní produkt si tak nemůže dovolit každý. Pokud máte nízký příjem či jste měli v minulosti problémy se splácením, na půjčku v bance můžete rovnou zapomenout. Bankovní instituce se tak snaží ochránit před případnými neplatiči. Jelikož takových, kterých si nemohou dovolit půjčku v bance, je mnoho, existují nebankovní společnosti, které nabízí nebankovní půjčky vhodné právě pro ty, kteří si půjčky v bance nemohou dovolit. U nebankovní společnosti si může zřídit půjčku skoro každý bez jakýchkoli problémů.

Základním nebankovním produktem jsou půjčky bez potvrzení o příjmu. Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou vhodné pro všechny, kteří si bankovní půjčku nemohou dovolit z důvodu podprůměrného či nulového příjmu. U půjčky bez potvrzení o příjmu můžete být i bez příjmu a bude Vám i přesto schválena! Proto jsou půjčky bez potvrzení o příjmu tak vyhledávaným produktem a je o ně veliký zájem.

Půjčky bez potvrzení o příjmu bývají často současně také půjčky ihned na ruku. Půjčky ihned na ruku se staly vyhledávaným produktem i u těch, kteří si půjčku v bance dovolit mohou, ale potřebují peníze skutečně rychle. Vzhledem ke kontrole mnoha dokladů totiž trvá zřízení půjčky v bance dlouhou dobu, pokud tedy potřebujete peníze skutečně rychle, půjčky ihned na ruku jsou skvělou a prakticky jedinou volbou.

Speciálním typem jsou půjčky od soukromých osob. Půjčky od soukromých osob bývají zřizovány soukromými investory. Hlavní výhoda půjčky od soukromých osob je její individualita. Půjčky od soukromých osob si můžete zřídit prakticky na míru. U půjčky od soukromých osob se se zřizovatelem domluvíte velmi snadno na takových podmínkách, které vyhovují právě Vám a získáte půjčky přímo šité na míru.

Back To Top