skip to Main Content

Nebankovní půjčka pro problémové klienty představují možnost, jak snadno získat peněžní prostředky bez dokladování své mzdy či platu. Každý může jednoduše zažádat, často prostřednictvím online formuláře, a získat tak větší či menší částku podle svého přání. Nebankovní instituce soustřeďující se na půjčky bez potvrzení příjmu jsou ochotny půjčovat i lidem bez stálého zaměstnání, ženám na mateřské dovolené či seniorům. Nebankovní půjčka pro problémové klienty je opravdu otevřená každému bez rozdílu.

On-line žádost:
[mikropujcka]

Princip nebankovní půjčky pro problémové klienty

Nebankovní půjčka je postavena na jiných ručitelských závazcích, než je prokazování bonity klienta. V první řadě to může být nahlédnutí do registru dlužníků, zda klient žádající o půjčku nemá vroubek z minulosti. Jiné instituce pak mohou u vyšších částek vyžadovat ručení třetí osobou, movitým či nemovitým majetkem. A to v závislosti na rizikovosti klienta, velikosti půjčky či jeho platební morálce. Každá instituce samozřejmě přistupuje ke klientům individuálně a vyžaduje jiné potvrzení či doklady. Některé dokonce v rámci konkurenčního boje nevyžadují kromě dvou dokladů totožnosti vůbec nic dalšího. Ti pak mají podstatně navrch, jelikož dokážou oslovovat klienty napříč celým trhem.

Výhody a nevýhody nebankovní půjčky:
Výhodou nebankovní půjčky pro problémové klienty je její průchodnost. Prakticky každý má možnost získat určité finanční prostředky v závislosti na dalších parametrech. Nikomu není odepřeno právo získat peníze prostřednictvím tohoto finančního produktu. Žádost je obvykle vyřízena velice rychle a peníze jsou na účtu okamžitě po schválení. Vše velmi snadno a jednoduše. Na druhé straně pak stojí vyšší úrok za nebankovní půjčky bez registru, jelikož poskytující instituce nemá dostatek informací o příjmu klienta a toto riziko musí nějakým způsobem ošetřit.

Back To Top