skip to Main Content

Nebojte, nebankovní úvěry nekoušou!

Pokud zvažujete zřízení úvěru a stále se nemůžete rozhodnout, zda je nebankovní úvěr dobrou volbou, jste na správném místě. V několika řádcích si vysvětlíme základní charakteristiku nebankovního úvěru. Nebankovní půjčky jsou dnes velmi oblíbené především pro svou dostupnost. Zřídit si je může prakticky každý, nezáleží na tom, máte-li nějaké dluhy či nízké příjmy. Např. půjčka bez doložení přijmu jsou jednoznačně nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším nebankovním úvěrem vůbec. Nejvíce zamítnutých bankovních úvěrů je totiž z důvodu nízkého příjmu. U tohoto produktu doklad o výši příjmů vůbec nepotřebujete, úvěr vám tak bude zřízen bez ohledu na to, máte-li nějaké příjmy.

Stejně tak i nebankovní půjčky bez registru a zástavy sklízí velké úspěchy. Bez problémů si je totiž mohou dovolit i ti, kteří měli nebo mají problémy se splácením. Přitom nezáleží na tom, jak velké vaše dluhy jsou, do registru dlužníků se totiž vůbec nenahlíží. Banky mají totiž jednu velkou nevýhodu – i po splacení všech dluhů záznam v registru zůstává, úvěr je tak zamítnutý. Pokud jste tedy někdy v minulosti již udělali krok vedle, jediným kvalitním řešením jsou právě tyto půjčky. Možná však hledáte řešení vaše. To vám dopřejí půjčky od soukromých osob.

Ty jsou zřizovány soukromými investory. To má hlavní výhodu – flexibilitu. Se zřizovateli se totiž můžete domluvit na takovém produktu, který vám bude vyhovovat. Nemusíte komunikovat přes prostředníky a domluvit se můžete přímo s tím, kdo úvěr zřizuje. To přináší řadu výhod.

Úvěr tohoto typu je vhodný pro ty, kteří se v problematice trochu vyznají nebo mají představu, jaký produkt hledají. Potom získáte produkt skutečně šitý na míru bez nedostatků.

Back To Top