skip to Main Content

Nízké příjmy nejsou překážkou

Pokud Vaše výdělky nejsou zrovna vysoké, nemusíte možnost zřízení půjčky zcela vzdávat. Ano, půjčku v bance nedostanete, protože bankovní instituce mají velmi přísné podmínky pro schvalování půjček, pokud se však porozhlédnete v okruhu nebankovních společností, jistě najdete kvalitní a bezpečný produkt, který Vás potěší.

Nebankovní společnosti jsou stále oblíbenější, a to především z důvodu, že zřízení půjčky je mnohem snazší a může si jej dovolit prakticky každý. Zatímco bankovní půjčky jsou určeny těm, kteří mají vysoký příjem a neměli v minulosti problémy se splácením, nebankovní půjčky jsou vhodné i pro nezaměstnané a neplatiče. Firmy, které tyto úvěry nabízí, jsou kvalitní a bezpečné, mají mnoho klientů a jejich služby jsou dnes mnohdy kvalitnější než jaké nabízí banky.

Půjčky pro nezaměstnané jsou nejžádanějším nebankovním produktem vůbec. Důvod je zřejmý. Ne každý má velký pravidelný příjem a půjčku potřebuje právě z důvodu nízkého příjmu. Je paradoxem, že právě tito zájemci o úvěr si jej nemohou zřídit v bance. Právě proto jsou nabízeny půjčky pro nezaměstnané, které jsou vhodné dokonce i pro ty, kteří mají příjem nulový. Staly se tak oblíbenými u studentů, důchodců, nezaměstnaných či žen na mateřské dovolené.
Narazit můžete i na půjčky na směnku. Na ty si dávejte pozor, jelikož zřizovatelem může být prakticky každý. Směnka je speciální druh cenného papíru. Pokud však narazíte na kvalitního zřizovatele, pak mohou být půjčky na směnku ideální volbou.

Potřebujete úvěr skutečně rychle? Vynikajícím řešením jsou půjčky do 24 hodin. Jak je z názvu patrné, zřízení je expresní, žádná banka Vám neumožní získat peníze v tak krátkém čase. To je důvod, proč si půjčky do 24 hodin často zřizují i ti, kteří si úvěr v bance mohou dovolit, peníze však potřebují takřka okamžitě.

Back To Top