skip to Main Content

Nízký příjem nemusí být překážkou

Je obecně známým mýtem, že ti, kteří mají nízký příjem, si nemohou zřídit úvěr. Tohle sice platí u bankovních společností, na trhu je však mnohem více možností, jak si zřídit půjčku. Např. půjčka bez doložení příjmů je typickým produktem, který je určen právě těm, jejichž příjem není zrovna vysoký. Tato půjčka je nabízena nebankovními společnostmi a je určena právě všem nezaměstnaným a finančně oslabeným.
Půjčky pro nezaměstnané jsou nabízeny nebankovními společnostmi. Na trhu existuje velké množství takových firem, je také mnoho velmi oblíbeným společností s vynikající pověstí. Tyto firmy mají velký kapitál, mnoho spokojených klientů, skvělé zázemí a kvalitní produkty. A pochopitelně to hlavní – jsou veřejnosti přístupné. Ze zřízení nebankovního úvěru tak nemusíte mít žádné obavy, rozhodnete-li se pro správnou společnost, nabízený produkt bude velmi podobný nebankovnímu, možná i výhodnější.
A co vám může půjčka bez doložení příjmů přinést? Toužíte-li po zřízení úvěru, váš příjem však není zrovna vysoký, je to právě to, co hledáte. U tohoto produktu není vyžadován doklad o výši příjmů, na výši vašich výdělků tak vůbec nezáleží. Pokud tedy máte nízký či dokonce nulový příjem, pro zřízení to nebude překážkou. U půjčky pro nezaměstnané je však nutné myslet na to, abyste byli schopni půjčku splácet. Nebankovní společnosti však velmi často nabízí flexibilní řešení obtížných situací, pokud se tedy náhodou dostanete do problémů se splácením, jistě se domluvíte na vhodný alternativě, která bude vyhovovat oběma stranám.
A potřebujete-li získat peníze opravdu rychle, existují i půjčky ihned na ruku, které by byla škoda nezmínit. Jsou totiž velmi oblíbené i u těch, kteří si mohou bankovní úvěr zřídit, což dokazuje kvalitu produktu. Půjčky ihned na ruku vám budou totiž zřízeny skutečně okamžitě, zatímco na půjčku v bance musíte čekat často i déle než týden.

Back To Top