skip to Main Content

Nízký příjem nemusí být překážkou

Jen je nutné vědět kde hledat. Pokud byste si rádi zřídili úvěr ale Váš příjem je podprůměrný, stále ještě nemusíte ztrácet naději. Jistě víte, že banky mají velmi přísné podmínky pro schvalování úvěrů, takže tudy jistě cesta nevede. Ze strany bank je to logické,jelikož tak chrání své peníze a chrání se také před potenciálními neplatiči, problém je v tom, že podmínky pro schvalování úvěrů nejsou flexibilní ale jsou předem dány podle stanoveného mustru. Pokud i přesto chcete úvěr, kvalitním řešením mohou být půjčky bez potvrzení o příjmu, které jsou nabízeny mnohými nebankovními společnostmi. Jedná se o nejvyhledávanější nebankovní produkt a není se čemu divit. Vždyť největší počet zamítnutých úvěrů je právě z důvodu nízkého příjmu, proto jsou tyto nebankovní produkty velmi vyhledávané a oblíbené.

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou tak ideální volbou pro všechny, kteří potřebují úvěr a nemohou si je zřídit v bance. U těchto produktů není nahlíženo do dokladu o výši příjmů, nezáleží tak na tom, kolik vyděláváte a zřídit si je můžete i v případě, jste-li nezaměstnané.

Existují také půjčky bez registru a poplatku, které se staly oblíbené především u neplatičů se záznamem v registru dlužníků. Z tohoto registru totiž není možnost úniku a pokud jste měli v minulosti problémy se splácením a octli jste se ve zmiňovaném registru, jediným možným kvalitním řešením jsou půjčky bez registru a poplatků. Neplatíte žádné poplatky předem ani žádné skryté půjčky, jedná se tak o seriozní nabídku.

Nejrizikovějším typem půjčky jsou půjčky na směnku. Rizikové jsou z podstaty, že je může nabízet každý. Pokud však najdete kvalitního a seriozního zřizovatele, pak mohou být právě půjčky na směnku tou nejkvalitnější volbou.

Back To Top