skip to Main Content

Okamžité půjčky pro neplatiče a nezaměstnané

Navštívili jste bankovní instituci, zjistili jste však, že patříte mezi rizikové klienty a půjčka Vám byla zamítnuta? Nic si z toho nedělejte, takových, jako jste Vy, je mnoho. Banky mají extrémně přísné podmínky pro schvalování půjček a tak všichni, kteří mají nízký příjem či měli nebo mají problémy se splácením si úvěr v bance zřídit nemohou. Pokud i Vy toužíte po úvěru a patříte mezi rizikové klienty, budete se muset porozhlédnout po půjčce nebankovní.

Nebankovní společnosti nabízí v dnešní době kvalitní a plnohodnotné produkty, které se vyrovnávají těm bankovním. To je také důvod, proč jsou nebankovní půjčky stále oblíbenější a vyhledávanější, jsou totiž mnohem přístupnější široké veřejnosti. Existují tři základní typy, pojďme si je tedy představit.
Vůbec nejoblíbenější a nejvyhledávanější nebankovní půjčky jsou nebankovní půjčky bez potvrzení o přijmu. Nejvíce zamítnutých bankovních půjček je z důvodu nízkého příjmu. Proto je také o půjčky bez potvrzení příjmu takové zájem – dovolit si je mohou i ti, kteří mají nízký či nulový příjem. Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou tak dobrou volbou i pro nezaměstnané.

Dále existují nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Nebankovní půjčky bez registru a zástavy jsou taktéž velmi vyhledávané a jsou unikátní v tom, že si je mohou dovolit i neplatiči. Pokud tedy máte záznam v registru dlužníků zbystřete, úvěr Vám bude zřízen i v případě, že se v tomto registru nacházíte. Nebankovní půjčky bez registru a zástavy jsou velmi vyhledávané.

A posledním, také vyhledávaným typem jsou půjčky ihned. Půjčky ihned si často zřizují i ti, kteří si úvěr v bance mohou dovolit. Je to z toho důvodu, že zřízení půjčky v bance trvá poměrně dlouhou dobu. Pokud potřebujete úvěr skutečně rychle, půjčky ihned jsou jedinou kvalitní volbou. Půjčky ihned – to jsou kvalitní, výhodné a expresní půjčky.

Back To Top