skip to Main Content

Při zřizování úvěru vás již nic nezastaví

Banky nabízí velmi kvalitní a bezpečné úvěry. Hlavní problém však spočívá v tom, že banky mají velmi přísné podmínky pro schvalování úvěrů, bankovní produkt si tak nemůže dovolit každý. Hlavní důvody pro zamítnutá bankovních úvěrů jsou nízké příjmy nebo záznam v registru dlužníků. Těch, kteří si bankovní úvěr nemohou dovolit, je skutečně mnoho. Proto jsou v dnešní době velmi oblíbené nebankovní společnosti, které nabízí úvěry i pro rizikové klienty. Tyto půjčky jsou však velmi kvalitní a bezpečné. Např. půjčky bez potvrzení o přijmu jsou bezkonkurenční.

Právě tyto půjčky patří jednoznačně mezi nejvyhledávanější a nejoblíbenější, jelikož nejvíce zamítnutých bankovních úvěrů je právě z důvodu nízkého příjmu. Proto jsou tyto úvěry velmi oblíbené mezi nezaměstnanými, ale i mezi studenty, důchodci či hojně i mezi ženami na mateřské dovolené. A jaké jsou vlastnosti půjčky bez potvrzení o příjmu? U tohoto produktu nemusíte doložit vůbec žádný doklad o výši vašeho příjmu, nemusíte tak mít vůbec žádné příjmy. Jedná se tak o jediný produkt, vhodný i pro nezaměstnané.

Ovšem i půjčky bez registru a poplatku jsou velmi vyhledávaným a kvalitním produktem, o který je velký zájem. Právě tyto úvěry jsou vhodné pro všechny, kteří v minulosti udělali krok vedle a octli se v registru dlužníků. Jedná se o jedinou možnost, jak získat úvěr v případě problémů s dluhy. Banka totiž nezřídí úvěr nikomu se záznamem v registru dlužníků. Bohužel, i po zaplacení všech dluhů se v registru budete nacházet ještě několik let. Proto jsou půjčky bez registru a poplatku jediným řešením této situace.

Za zmínku stojí i půjčky od soukromých osob, které se od běžných nebankovních úvěrů trochu liší. Zřizovány jsou totiž přímo soukromými investory, se kterými se můžete domluvit na individuálním splátkovém programu. Proto jsou půjčky od soukromých osob ideální volbou pro ty, kteří mají při zřizování úvěru specifické požadavky.

Back To Top