skip to Main Content

Provident nabízí velice jasnou a jednoduchou půjčku, která je vhodná prakticky pro každého. Jde o stabilní nebankovní instituci, která působí na našem trhu již řadu let, takže její věrohodnost a stabilita je velice slušná a rizika spojená s půjčkou od této instituce jsou opravdu minimální.

On-line žádost:
[vetsi-pujcka]

Parametry půjčky:
Provident nabízí půjčku od 3 000 Kč do 50 000 Kč. Jde o ryze neúčelový úvěr, který mohou žadatelé využít dle své libosti prakticky na cokoliv. Společnost garantuje, že si neúčtuje žádné skryté poplatky, takže klient přesně ví, kolik a kdy má zaplatit. Nic víc po něm Provident za svou půjčku požadovat nebude. Vyřízení žádosti je velice rychlé a společnost uvádí, že je možné získat peníze během několika málo hodin. Prostřednictvím obchodních zástupců je velice snadné získat potřebné informace a klient se může detailně o produktu informovat, ještě před tím, než smlouvu podepíše.

Žádost o Provident půjčku:
Pomocí online žádosti může každý okamžitě zjistit, zdali a kolik mu společnost Provident půjčí. Po výběrů částky pak následuje rozpočet, kdy je jasně uvedeno, na jak dlouho a jakým způsobem je možné půjčku splácet a využít. Vše velmi přehledně a jasně.

Výhody a nevýhody Provident půjčky:
Mezi jasné výhody patří přehledné zpracování plateb a konečná informace o výši splátek. Nejsou účtovány žádné další skryté poplatky, takže klient společnosti přesně ví, co má platit. Jde o velice přehledný produkt. Nevýhodou je možná výše částek, které je možné využít. Jedná se o maximální hodnotu 50 000 Kč, které nemusí řadě klientů pokrýt jejich potřeby.

Back To Top