skip to Main Content

Půjčka na cokoliv ručená autem

Půjčka na cokoliv ručená autem představuje moderní finanční produkt, který je možné využít prakticky bez omezení. Díky ručení osobním automobilem dochází k výraznému snížení rizika pro poskytující společnost, takže klient získá podstatně lepší podmínky, než které by za stejných okolností obdržel bez takového zástavy.

 

Princip a sjednání:
Princip půjčky na cokoliv ručení autem funguje následovně. Žadatel o půjčku prostřednictvím internetu, telefonu či osobně kontaktuje společnost, která tento produkt nabízí. Ta následně ocení automobil, respektive nechá vozidlo ocenit a stanoví maximální částku, kterou je ochotna oproti zástavě daného vozidla půjčit. Záleží pak na klientovi, zda je ochoten do daného rizika jít či nikoliv. Ručení vozidlem totiž představuje takovou situaci, že pokud dlužník nebude půjčku řádně platit, o vozidlo přijde. Proto je velice důležité vybírat poskytovatele této půjčky obezřetně, aby smlouva nebyla příliš nevýhodná a pro žadatele takřka smrtící.

Výhody půjčky na cokoliv ručené autem:
Výhoda je jednoznačná. Podstatně lepší podmínky, nižší úroková sazba, nižší roční procentní sazba nákladů a nižší splátky než u stejně vysoké půjčky bez zaručení. To dělá z okamžité půjčky na cokoliv ručené autem velice žádaný produkt, který je hojně využíván především střední generací. Peníze jsou obvykle poskytovány velice rychle a klient s nimi může disponovat dle svého uvážení a použít je prakticky na cokoliv. Ručení vozidlem navíc pro poskytující společnost je záruko a garancí zároveň. Nepožaduje tak další doklady například o výši příjmu či bezdlužnost v registru dlužníků. Vše pokrývá ručení osobním autem.

Back To Top