skip to Main Content

Půjčku? Jde to i jinak!

Mnozí, když slyší pojem „nebankovní půjčky“, raději přestávají slyšet. Bohužel, díky minulosti mají mnozí velký strach z těchto půjček, jelikož si myslí, že jsou nevýhodné a když jsou výhodné, tak se jedná o podvod. Takhle to možná fungovalo před několika lety, v dnešní době je to poněkud jinak. Na trhu existuje celá řada osvědčených a známých nebankovních společností, které nabízí velmi kvalitní nebankovní produkty, které se těm bankovním vyrovnávají. Hlavní rozdíl je ten, že, lidově řečeno, více riskují a dovolí tak zřízení půjčky i rizikovým zájemcům. Vyplňují tak volné místo, které tu vytvořily právě opatrné bankovní společnost. Pokud tedy máte problémy se splácením či jste nezaměstnaní, u nebankovních společností to není žádný problém.

Nebankovních půjček je hned několik typů. Mezi nejvyhledávanější patří jistě nebankovní půjčky bez registru a zástavy, hned potom se jedná o půjčky bez potvrzení o příjmu. Nebankovní půjčky bez registru a zástavy jsou vhodné především pro ty, kteří měli v minulosti problémy se splácením a octli se tak v registru dlužníků. Jak se známo, kdo se v tomto registru jednou objeví, již nemá možnost se z něj dostat. Něco jako druhá šance u bank neexistuje. Právě proto tu jsou nebankovní půjčky bez potvrzení o přijmu. Pak jsou tady právě půjčky bez potvrzení o příjmu, které jsou využívané nezaměstnanými a těmi, kteří mají podprůměrný plat a půjčku v bance si tak dovolit nemohou. Půjčky bez potvrzení o příjmu patří ke stěžejním produktům.

Specifickým produktem jsou půjčky od soukromých osob. Půjčky od soukromých osob jsou také velmi oblíbené, jelikož nabízí individuální řešení půjčky. Půjčky od soukromých osob zřizují soukromí investoři, se kterými se můžete velmi snadno domluvit na konkrétních detailech tak, aby Vám půjčka na míru sedla.

Back To Top