skip to Main Content

Půjčky bez poplatků jsou specifickým druhem nebankovních produktů, které sebou nenesou žádné poplatky předem či v průběhu splácení. Jak je to možné? Poplatky jsou totiž zahrnuty již v samotné splátce půjčky. Společnosti obvykle neuvádí tyto poplatky jako absolutní hodnotu, ale automaticky se s nimi počítá při generování výše splátky, kterou bude žadatel o půjčku pravidelně instituci splácet. Existuje celá řada forem a možností využití půjčky bez poplatků a každá společnost k nim přistupuje velmi individuálně.

On-line žádost:
[mikropujcka] Možnosti půjčky bez poplatku:
Řada společností dnes nabízí velice lákavé a výhodné půjčky bez poplatku. Jde o řešení pro klienty, kteří nemají dostatek prostředků na zaplacení poplatku za vyřízení a nechtějí platit další platby navíc ke splátkám. Půjčky bez poplatku pak představují ideální variantu, jelikož takzvané poplatky jsou zahrnuty v samotné splátce, takže klient má podstatně jednoduší a snazší práci. Nemusí se starat o další náklady, ale přesně ví, že jeho splátka je taková a taková a podle toho může plánovat své finance.

Výhody a nevýhody půjčky bez poplatků:
Jednoznačná výhoda je tedy v neplacení poplatků za vyřízení, vedení účtu či předčasné splacení. Všechny tyto poplatky, jsou li účtovány, jsou zahrnuty a rozloženy do splátkového kalendáře, takže se o ně nemusí klient vůbec starat. Někdy společnosti ani s danými poplatky nepracují, a mají je zohledněny pouze v neparně vyšší úrokové sazbě. Výhodou obecně nebankovních půjček bez poplatku je také jejich rychlé vyřízení, nízká dokladovost a jednoduché sjednání. Často je možné navíc zažádat prostřednictvím internetu a získat tak mimořádné slevy. Nevýhodou jsou samozřejmě sankce za neplnění podmínek, jelikož nebankovní instituce jsou tvrdší na své neplatiče v porovnání s bankami. Někoho možná také zaskočí vyšší roční procentní sazba nákladů, která musí pokrýt vyšší riziko a nezapočítané poplatky. V konečném důsledku se však půjčky bez poplatků těší velké oblibě, jelikož jsou snadné, rychlé a bezpečné.

Back To Top