skip to Main Content

Půjčky bez potvrzení příjmu jsou jedinečným produktem pro osoby, které nemohou či nechtějí dokládat své aktuální či minulé příjmy. Ať už se jedná o důvody jakékoliv, lidé často nechtějí sdělovat svůj příjem, popřípadě nemohou doložit svou mzdu. Někdy jde o situaci, kdy člověk pracuje takříkajíc na sebe a nemá pro všechny své příjmy adekvátní doklady. V praxi tedy vydělává více, než může skutečně doložit. A právě i pro tyto osoby je uzpůsobena půjčka bez potvrzení příjmu.

On-line žádost:

Využití půjčky bez potvrzení příjmu:
Půjčka bez potvrzení příjmu je ideální variantou pro ty osoby, které potřebují relativně rychle peníze, větší sumu peněz, a nemají zájem dokládat svou bonitu. Peníze je možné využít dle své libosti, jelikož tento finanční produkt je striktně neúčelový. Navíc díky zprostředkování této půjčky prostřednictvím nebankovních institucí odpadá složité dokladování, prokazování všech dokumentů a zdlouhavé vyřizování. Vše je sjednáno velice rychle a bez zbytečného odkládání.

Výhody a nevýhody půjčky bez potvrzení příjmu:
Jednoznačná výhoda vyplývá již ze samotného názvu půjčky. Jde o peníze bez potvrzování příjmu a tedy i celkové bonity. Rychlá administrativa i celkové vyřízení. Peníze jsou poskytovány obratem oproti podepsané smlouvě či jiného dokumentu. Během jediného dne je tak možné mít peníze na účtu či v ruce. Snadno je tak možné vyřešit svízelnou finanční situaci i bez dokladu od zaměstnavatele. Určitou nevýhodou, která je spojena s celým nebankovním sektorem a tedy i půjčky bez potvrzení příjmu nevyjímaje, je vyšší úroková sazba a vyšší roční procentní sazba nákladů. Je to způsobeno tím, že společnosti nevyžadují tolik informací a musí tedy podstupovat vyšší riziko, které právě nepatrně navýšenou sazbou oproti klasickým bankovním produktům sebou nebankovní půjčky nesou.

Back To Top