skip to Main Content

Půjčky bez stresu a námahy

Máte strach ze zřízení půjčky? Bojíte se, že zkrátka nebude schopni peníze splácet? Nevíte, kterou půjčku konkrétně zvolit? Pak čtěte dále.
Mnozí si totiž myslí, že bankou to začíná, bankou to končí. To je však největší mýlka, jsou tu mnohem výhodnější alternativní možnosti zřízení půjčky, skryté pod názvem „nebankovní půjčky“. Nebankovní půjčky jsou takové půjčky, které bývají zřizovány soukromými zřizovateli, velmi často se tak nazývají půjčky od soukromých osob. A v čem se tedy půjčky od soukromých osob liší od běžné půjčky? Především ve schválení půjček. Možná mnozí víte, že zřídit si půjčku u banky může být neskutečný problém – bankovní instituce mají velmi přísné podmínky pro schvalování půjček. Rovnou zamítají půjčky těm, kteří mají nízký pravidelný příjem nebo byli v minulosti neplatiči.
Půjčky od soukromých osob tyhle věci obvykle neřeší, zřizovatelům je vcelku jedno, jak bude s penězi naloženo a kdo si peníze půjčuje. Půjčky od soukromých osob jsou zkrátka pro všechny, kteří si půjčku od banky nemohou pomoci. Ovšem půjčky od soukromých osob se stávají více populárnější mezi průměrnou klientelu, jelikož j vidět nechuť k přístupu bank.
Půjčky od soukromých osob bývají velice často nazývány jako půjčky bez potvrzení o příjmu. Jak bylo zmíněno výše, jedná se o půjčky, u kterých není potřebné dokládat výši příjmu. Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou vhodné i pro ty, kteří mají nízký či žádný plat. Banka Vám z důvodu nízkého platu půjčku nezřídí? Sáhněte po produktu půjčky bez potvrzení o přijmu!
A dalším typem nebankovní půjčky je americká hypotéka. Americká hypotéka je speciální druh hypotéky, u které není nutné použít částku pro daný účel. Americká hypotéka je tedy bezúčelový úvěr, který můžete využít na cokoli. Hledáte-li vhodnou alternativu k bankovním půjčkám, americká hypotéka je dobrá volba!

Back To Top