skip to Main Content

Půjčky na mateřské dovolené jsou záchranným produktem pro ženy (či muže), kteří v tomto období mají finanční potíže. Nejenže musí řešit složitou a náročnou situaci ohledně svého potomka, ale starosti o finance rozhodně na klidu nepřidají. Proto vznikl speciální institut půjčky na mateřské dovolené, který pomáhá řešit svízelnou situaci, která je právě s financování potřeba dítěte spojena. Jde o neúčelový finanční produkt, takže žena na mateřské dovolené může peníze použít podle svého uvážení. S narozením potomka vznikají logicky nové náklady, se kterými se rodina může velice snadno dostat do potíží. Půjčka na mateřské dovolené tyto problémy snadno vyřeší.

On-line žádost:

Snadno pro každého:
Půjčku na mateřské dovolené mají možnosti získat i matky samoživitelky, které by složitě sháněli podporu například u banky. Nebankovní instituce prostřednictvím půjčky na mateřské dovolené matkám pomohou a nepožadují složité a detailní doklady. Postačí dva doklady totožnosti a půjčku je možné sjednat. Výhodnější podmínky pak může žena na mateřské dovolené získat, pokud se za ni zaručí třetí osoba svou bonitou či nějakou zástavou. Avšak i bez těchto ručitelských závazků je půjčku možné vyřídit. Záleží na výši, která je vyžadována a dalších faktorech, které jednotlivé instituce více či méně zohledňují.

Výhody a nevýhody půjčky na mateřské dovolené:
Výhodou poskytnutí půjčky na mateřské dovolené je možnost i pro ženy bez doložení stálého příjmu. Peníze může získat každý velice snadno. Dále se jedná o nízkou administrativní náročnost a rychlé poskytnutí finančních prostředků. To jsou rozhodující faktory, proč je půjčka na mateřské dovolené tak oblíbená. Na druhé straně musí žadatelka či žadatel počítat s přísnými sankcemi v případě neplacení, vyšší úrokovou sazbou a velice striktní smlouvou. Pokud však dochází k pravidelným a včasným platbám, není nutné se ani těchto přísnějších podmínek obávat, jelikož i nebankovní instituce jsou ke svým poctivým klientům vstřícné a patřičně si jich váží.

Back To Top