skip to Main Content

Půjčky na občanský průkaz jsou jedinečnou možností pro celou řadu lidí, jelikož jsou relativně anonymní, respektive k jejich zřízení nepotřebuje žadatel nic více kromě občanky. Některé instituce vyžadují druhý doklad totožnosti či potvrzení příjmu, ale u klasické půjčky na OP vystačíte pouze s jedním dokladem. Jde o půjčky v řádu tisíců až desetitisíců korun bez předem daného účelu využití. Klient peníze obvykle obdrží ve velmi krátkém časovém úseku a může s nimi nakládat dle svého uvážení.

On-line žádost:
[vetsi-pujcka]

Princip půjčky na OP:
Půjčku na OP poskytují především nebankovní instituce, jelikož ty mohou a dokážou podstupovat vyšší riziko, které může právě s poskytováním tohoto druhu půjčky spojeno. Toto riziko je pak ošetřeno nikoliv dalším ručením ale spíše nastavením takových parametrů půjčky, které obě strany akceptují a jsou pro ně výhodné.

Snadné a velice úspěšné půjčky na OP:
Půjčky na OP jsou takříkajíc velice průchodné. Při jejich vyřízení se totiž nenahlíží do registru dlužníků, není nutné ručení nemovitostí a obvykle jsou i bez dalších nesmyslných poplatků. Jejich rychlé vyřízení pak ocení ti žadatelé, kteří potřebují prostředky prakticky okamžitě bez zbytečného papírování. Schvalováni je totiž promptní a klient může mít peníze do několika hodin.

Na co dát pozor u půjčky na OP:
Půjčka na občanský průkaz je velice rychlá, snadná a pohodlná. Na druhé straně poskytující instituce podstupuje vyšší riziko, než u klientů, kteří například ručí svým majetkem či dokládají své pravidelné příjmy. A právě toto vyšší podstupované riziko musí dané instituce nějak ošetřit. Nejčastěji se pak jedná o přísné sankce za nesplácení, které se mohou velmi nevyplatit. Avšak pokud člověk pravidelně platí, odvádí prostředky včas na účet společnosti, nemělo by ho nic překvapit. Samozřejmě je však nutné podstoupit nepatrně vyšší úrok a RPSN v porovnáním například s klasickou administrativně složitou a náročnou půjčkou ve srovnatelné výši.

Back To Top