skip to Main Content

Půjčky pro neplatiče a nezaměstnané

Pokud byste si rádi zřídili půjčku, počítejte s tím, že banky mají velmi přísné podmínky pro schvalování půjček a bankovní půjčku si tak nemůže dovolit každý. Banky se totiž snaží minimalizovat počet případných neplatičů a tak všem s podprůměrným příjmem a všem se záznamem v registru dlužníků půjčku zamítnou. Právě od toho existují nebankovní společnosti, které nabízí možnost zřízení půjčky i těm, kteří v bance neobstáli. Nebankovní společnosti jsou v dnešní době na vysoké úrovni a nabízené produkty jsou velmi podobné těm bankovním. Pokud si tedy nemůžete dovolit půjčku v bance, volte jednu z mnoha druhů nebankovních půjček. Ty základní typy si nyní představíme.

Mezi nejvyhledávanější produkty vůbec patří nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Nebankovní půjčky bez registru a zástavy jsou oblíbené především u těch, kteří měli v minulosti problémy se splácením a octli se tak v registru dlužníků. Je velmi snadné se v tomto registru objevit, stačí jen vynechat několik splátek a již nikdy si půjčku v bance zřídit nemůžete. Nebankovní půjčky bez registru a zástavy tak přináší možnost druhé šance i těm, kteří udělali krok vedle a octli se ve zmiňovaném registru dlužníků.

Dalším, taktéž velmi vyhledávaným produktem jsou půjčky bez potvrzení o přijmu . Půjčky bez potvrzení o příjmu si zřizují ti, kteří si bankovní půjčku nemohou dovolit z důvodu že jejich příjem je nízký či dokonce nulový. Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou vhodné i pro nezaměstnané, jelikož nemusíte přiložit žádný doklad o výši příjmu. Půjčky bez potvrzení o příjmu si tak může dovolit skutečně každý!

A posledním typem, o kterém dnes padne zmínka, jsou půjčky ihned. Půjčky ihned si často zřizují i ti, kteří si půjčku v bance dovolit můžou, peníze však potřebují skutečně rychle. Pokud i Vy potřebujete půjčku ještě dnes, půjčky ihned jsou skvělou volbou. Žádné papírování, žádné čekání, stačí jen vyplnit online formulář a peníze budete mít během chvilky na Vašem bankovním účtu.

Back To Top