skip to Main Content

Půjčky pro rizikové klienty

Byli jste označeni bankou za rizikové klienty? Pokud ano, nepočítejte s tím, že Vám půjčka v bance bude schválena. Banky mají totiž extrémně přísné podmínky pro schvalování půjček. Máte nízký příjem? Měli jste v minulosti problémy se splácením? Pak Vám bankovní půjčka bude jistě zamítnuta. Pokud si nevíte rady, porozhlédněte se po nebankovní půjčce. Nebankovní společnosti totiž využívají prázdných míst a nabízí takové produkty, které banky nenabízí, nebankovní půjčky jsou tak vhodné i pro ty, kteří si půjčku v bance nemohou dovolit.

Typickým příkladem jsou půjčky pro nezaměstnané. Půjčky pro nezaměstnané jsou skvělou volbou pro všechny, kteří si půjčku v bance nemohou dovolit z důvodu podprůměrného příjmu. Jelikož jsou tyto půjčky zřizovány bez nutnosti dokladu o výši příjmu, jsou vhodné i pro nezaměstnané. Půjčky pro nezaměstnané Vám budou zřízeny i v případě, máte li nulový příjem. Tento typ nebankovního úvěru patří mezi velmi vyhledávané nebankovní půjčky.

Existují také půjčky bez registru. Půjčky bez registru jsou zase ideální volbou pro všechny, kteří si nemohou dovolit úvěr v bance z důvodu záznamu v registru dlužníků. Jak již bylo zmíněno, banky mají velmi přísné podmínky pro schvalování půjček. Pokud jste tedy zapomněli na několik splátek a octli jste se v registru dlužníků, pak Vám banka již nikdy úvěr neschválí. Adekvátním alternativním řešením jsou půjčky bez registru. I tyto nebankovní půjčky jsou velmi oblíbené a kvalitní.

Pokud se stále rozhodujete a nemůžete si dovolit půjčku v bance, nebankovní půjčky jsou jasnou volbou. Často jsou nebankovní půjčky vhodné i pro ty, kteří si sice půjčku v bance dovolit mohou, potřebují ji však skutečně rychle. Zatímco zřízení bankovní půjčky trvá až několik týdnů, nebankovní půjčky jsou vyřízeny prakticky ihned.

Back To Top