skip to Main Content

Půjčky z nebankovních zdrojů

Víte o tom, že existují i alternativní způsoby zřízení úvěrů? Nejznámějším způsobem jsou pochopitelně bankovní úvěry, které jsou kvalitní a bezpečné, ne každý si je však může dovolit. Bankovní instituce se totiž i své finance bojí a půjčí je jen těm, kteří jsou zaopatření. Pokud patříte mezi potenciální rizikové klienty, úvěr Vám bude jistě zamítnutý. Laťka pro schvalování úvěrů je však postavena skutečně vysoko, je tak mnoho těch, kteří si úvěr v bance dovolit nemohou. Řešením jsou nebankovní půjčky, které jsou přímo určeny těm, kteří si bankovní úvěr zřídit nemohou nebo jim z jakýchkoli důvodů nevyhovuje. Zřízení v bance je totiž nejen náročné z hlediska schválení, je i časově náročné a je s ním spojeno mnoho papírování.
Existuje u nás mnoho nebankovních společností, které nabízí své vlastní úvěry, vhodné takřka pro každého. Tyto firmy u nás mají poměrně dlouhou tradici, jsou tak zaručené a svými kvalitami se vyrovnávají bankovním společnostem. Z jejich zřízení tak nemusíte mít vůbec žádný strach. Jsou renomované a vědí, co dnešní klienti od úvěru očekávají.
Typickým příkladem jsou půjčky bez potvrzení o přijmu, které jsou jednoznačně nejoblíbenější a nejvyhledávanější. Jsou určeny pro všechny, kteří si úvěr v bance nemohou dovolit z důvodu nízkého příjmu a takových je mnoho. U půjčky bez potvrzení o příjmu nezáleží na tom, kolik vyděláváte, doklad o potvrzení příjmu totiž není vůbec potřebný. Tyto úvěry jsou tak vodné i pro nezaměstnané.
Existují i půjčky od soukromých osob. Jsou to takové půjčky, které jsou zřízeny soukromými investory a nabízí maximální volnost při zřizování. Se zřizovatelem úvěru se můžete velice snadno domluvit na konkrétních podmínkách, proto jsou půjčky od soukromých osob často označovány jako půjčky na míru.

Back To Top