skip to Main Content

Půjčky z nebankovních zdrojů

Víte, že existují i jiné způsoby zřízení úvěru, než ty v bance? Existují totiž nebankovní společnosti, které také nabízí zřízení úvěrů a to za ještě lepších podmínek a mnohem přístupněji. Problém bankovních institucí je totiž v samotném schvalování úvěrů. Banky sice nabízí kvalitní produkty, ty však rozhodně nejsou vhodné pro každého, jelikož proces schvalování je poněkud náročný. Banky se snaží pojistit před případným nesplácením a proto úvěr zamítnou potenciálně rizikovým klientům. Zde patří především nezaměstnaní a neplatiči. Právě proto existují nebankovní společnosti, které bez jakýchkoli problémů schválí úvěr i těm, kteří si je nemohou dovolit v bance. Vyplňují tak prázdná místa na trhu.
Nebankovní společnosti jsou v dnešní době na vysoké úrovni a tak nemusíte mít z ničeho strach. Kvality těchto firem se vyrovnávají těm bankovním a v mnohé je dokonce i předání. A jaké konkrétní produkty můžete v nebankovních společností najít?
Mezi často vyhledávaným produktem patří půjčky bez potvrzení o přijmu. Ty jsou zřizovány bez nutnosti doložení dokladu o výši příjmu, jedná se tak o nebankovní půjčky vhodné pro ty, kteří mají nízký či dokonce nulový plat a jsou nezaměstnaní. Půjčky bez potvrzení o příjmu patří jednoznačně k nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším nebankovním produktům vůbec.
Speciálním typem jsou půjčky od soukromých osob. Ty jsou zřizovány v rámci soukromého sektoru, proto je nutné vybírat zřizovatele pečlivě. Jedná se o individuální a flexibilní nebankovní půjčky vhodné pro všechny, kteří hledají úvěr šitý na míru bez kompromisů.

Back To Top