skip to Main Content

Půjčky z nebankovního sektoru pro každého

O bankách už se toho namluvilo hodně. Ačkoli všude z okolí můžete slyšet, jak jsou bankovní úvěry kvalitní, bezpečné a přístupné, ve skutečnosti Vám mnoho lidí potvrdí, že si bankovní úvěr dovolit nemůže. Ano, tyto úvěry jsou sice kvalitní a bezpečné, rozhodně nejsou veřejnosti přístupné a o tom, zda jsou výhodné, můžeme vést rozsáhlou polemiku. Výše úroku totiž často závisí na Vaší bonitě, především na tom, kolik vyděláváte. Pokud tedy máte nižší příjem a patříte mezi ty šťastlivce, kterým i přes nižší příjem byla půjčka v bance schválena, pravděpodobně bude velice nevýhodná a s vysokým úrokem. Stále oblíbenější se stávají nebankovní půjčky, protože problémy, spojené se zřízením jsou minimální a kvalita těchto půjček se v dnešní době rovná bankovním. Pokud tedy hledáte půjčku, kterou získáte bez problémů, bude bezpečná a výhodná, porozhlédněte se po nebankovním sektoru. A jaké produkty Vám mohou nebankovní společnosti nabídnout?

Nabízených produktů je spousta. Velmi oblíbené a nejvyhledávanější jsou půjčky bez potvrzení o přijmu. Ty jsou tak oblíbené z důvodu, že při zřizování nepotřebujete žádný doklad o výši příjmu. Je tak jedno, kolik vyděláváte, ani výše úroku nezávisí na Vašem příjmu a je pevně stanovená. Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou skvělou a kvalitní možnosti, jak si mohou nezaměstnaní, důchodci nebo studenti snadno zřídit kvalitní úvěr.

Existují i půjčky od soukromých osob. Z názvu je zřetelné, kým jsou zřizovány. Obvykle je nabízí soukromí investoři. Často se setkáte přímo se zřizovatelem, půjčky od soukromých osob jsou flexibilní a individuální. Můžete se se zřizovatelem snadno domluvit na konkrétním produktu a získat půjčku přímo na míru. Proto jsou tyto nebankovní půjčky tak oblíbené.

Back To Top