skip to Main Content

Půjčky? Zkuste alternativní cestu!

I když je propagace bank veliká a reklamní kampaně jsou masivní, v mnohých případech lépe poslouží kvalitně vybraná nebankovní půjčka. Pokud se zaměříte na nebankovní půjčky a začnete se této problematice více věnovat, zjistíte, že nebankovní společnosti nabízí často produkty ve stejné kvalitě jako banky, jsou však mnohem přístupnější. Nebankovní půjčky jsou stále oblíbenější, protože společnosti, které je nabízí využívají volných míst, které vytvořily právě banky. Banky mají totiž velmi přísné podmínky pro schvalování půjček a tak půjčku v bance si nemůže dovolit každý.Máte podprůměrný či nulový příjem a nemůžete si proto půjčku v bance dovolit? Nebankovní společnosti nabízí kvalitní alternativu – půjčky bez potvrzení o přijmu.

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou vhodné pro všechny, kteří by si rádi zřídili úvěr, nemohou tak však učinit z důvodu podprůměrného příjmu. Banky v tomto ohledu nastavili laťku skutečně vysoko a tak je hodně těch, kteří si bankovní půjčku nemohou dovolit. Právě proto jsou půjčky bez potvrzení o příjmu tak oblíbené. Jelikož není vyžadován žádný doklad o výši příjmu, mohou si tyto půjčky zřídit i ti, kteří jsou nezaměstnaní. Proto jsou tyto nebankovní půjčky tak oblíbené a vyhledávané.

Speciálním typem jsou půjčky od soukromých osob. Půjčky od soukromých osob jsou zřizovány mezi dvěma osobami, obvykle je zřizovatelem soukromý investor. Půjčky od soukromých osob jsou při kvalitním výběru investora velmi výhodné a nabízí půjčku takřka na míru. Se zřizovatelem se totiž můžete velmi snadno domluvit na individuálním produktu, získáte tak produkt Vašich snů.

Back To Top