skip to Main Content

Srovnání hypoték vám usnadní výběr

Sháníte hypotéku, aby jste mohli bydlet ve vlastním, ale v tak široké nabídce produktů se prakticky neorientujete?Srovnání hypoték vám pomůže vybrat nejlepší možnou variantu.

Srovnání hypoték vám ukáže, jak moc se vyplatí

Hypotéka je úvěr nejen zajištěný nemovitostí, ale především účelový. Peníze musíte čerpat a využít tak, jak je sjednáno ve smlouvě a toto doložit paragony či fakturami od dodavatele, kupní smlouvou, apod. Pokud toto neučiníte, hrozí vám sankce a hypotéku budete muset celou vrátit. srovnání hypoték vám umožní web http://www.pujcka.co, kde můžete porovnávat bankovní i nebankovní produkty. Pro ty, kdo jsou konzervativní a rádi věří stabilní společnosti, je vhodná půjčka se zázemím silné firmy.

Hypotéka České spořitelny má ideální podmínky

Jednou z opravdu spolehlivých a výhodných hypoték je hypotéka České spořitelny. Jak se můžete přesvědčit na webu www.pujcka.co, zjistíte, že vám nabídne nejvýhodnější úročení, fixaci, možnost mimořádné splátky i předčasného splacení. Pro nové žadatele pak nabízí také refinancování při konci fixačního období a tedy převedení půjčky k nim.

K vyřízení hypotéky potřebujete celou řadu dokumentů. hypotéka České spořitelny lze sjednat nejen na koupit stávajícího domu či bytu, ale i na výstavbu nového rodinného či bytového domu. Podle účelu pak dokládáte i potřebné dokumenty.

Obecně to jsou tyto:

Hypotéka České spořitelny vyžaduje dva doklady totožnosti
odhad ceny nemovitosti
kupní či darovací smlouvu k nemovitosti
List vlastnictví
projektovou dokumentaci
výpis z katastrální mapy

Konkrétní dokumenty si od vás vyžádá hypotéční specialista. Srovnání hypoték vám ukáže nejen výhodnost jednotlivých produktů, ale i veškeré náležitosti, které sjednání konkrétního typu půjčky na bydlení vyžaduje.

Back To Top