skip to Main Content

UniCredit leasing

UniCredit leasing představuje jedinečnou možnost, jak financovat nákup automobilu. Společnost nabízí svůj produkt pro podnikatele ale i fyzické osoby. Díky rozsáhlé síti poboček je možné domluvit si individuální schůzku a všechny parametry nastavit dle potřeb klienta. Nastavení celého leasingu či úvěru je plně v kompetenci žadatele a ten si může velikost splátek i výši úvěru stanovit dle svých požadavků.

Produkty UniCredit leasingu:
Produkt UniCredit leasing je jedinečný svým detailním zpracováním. Je možné uzavřít leasingovou či úvěrovou smlouvu. Společnost nabízí bezplatné poradenství ke stanovení optimálních podmínek smlouvy pro obě strany. Začátek placení je stanoven až na další měsíc po faktickém převzetí vozidla. Sám žadatel se rozhodne, v jaké výši chce uhradit mimořádnou leasingovou splátku, dobu trvání leasingové smlouvy i zůstatkovou hodnotu. V konečném důsledku je možné produkty UniCredit leasing využít na nákup automobilů, motocyklů, lodí a jachet, nemovitostí, jako odbytový leasing, strojů a zařízení či transportní techniky. Všude zde je možné využít výhodných podmínek a jedinečných produktů UniCredit leasing.

Výhody UniCredit leasingu:
UniCredit leasing představuje zavedenou společnost bez rizika. K uzavření leasingu postačí pouze občanský průkaz, druhý doklad totožnosti, potvrzení příjmu a výpis z účtu. Pak již nic nebrání uzavření smlouvy. Předem je možné nechat si spočítat více variant a až na základě těchto propočtů se fundovaně rozhodnout. Díky bohatým zkušenostem společnosti máte náskok před konkurencí. Navíc je možné využít i zvýhodněných akcí a nabídek, které mají omezenou platnost a jsou vysoce účelově orientované.

Back To Top