skip to Main Content

Úvěry alternativní cestou

Přemýšlíte-li nad zřízením úvěru, možná by nebylo špatné rozmyslet si, zda nebude výhodnější zřízení půjčky nebankovní cestou. Bankovní instituce sice nabízí kvalitní a bezpečné úvěry, jejich získání však není vůbec snadné a rozhodně nejsou pro každého výhodné. Jak jistě víte, podmínky pro schvalování půjček v bance jsou skutečně náročné a ne každý si tak půjčku v bance může dovolit. Případů, kdy Vám půjčka v bance bude zamítnuta, je hned několik. Nejčastěji se tak stává, máte-li nízký příjem, měli jste v minulosti problémy se splácením nebo jiným způsobem patříte mezi rizikové klienty. Nebankovní půjčky budou pro Vás výhodnější také v případě, potřebujete-li peníze v krátké době. Banky totiž nejsou schopny právě kvůli velkému množství kontroly dokladů schopny zřídit úvěr v krátké době.

Jistě se ptáte, zda jsou nebankovní společnosti seriózní. V dnešní době jsou tyto firmy na velmi vysoké úrovni a nabízené produkty se vyrovnávají těm bankovním. Pokud tedy hledáte rychlou a kvalitní půjčku, nebankovní společnosti Vám dobře poslouží. Působí na trhu řadu let, ví, co dnešní potenciální zákazníci od úvěru očekávají a nabízí kvalitní produkty. Pojďme si představit ty nejvyhledávanější.

Pokud Váš příjem není zrovna vysoký a i přesto byste si rádi zřídili úvěr, jasnou volbou jsou půjčky bez potvrzení o příjmu. Ty jsou v dnešní době skutečně oblíbené, protože je mnoho těch, kteří si je nemohou dovolit zřídit v bance právě z důvodu nízkého příjmu. Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou proto ideální volbou.

Měli jste v minulosti problémy se splácením? Půjčky bez registru a poplatků jsou přesně to, co hledáte. Nebude nahlíženo do registru dlužníků, nezáleží tedy, kdy a kolik dluhů máte. Půjčky bez registru a poplatku jsou zřizovány bez jakýchkoli poplatků předem či skrytých poplatků, zřízení je tedy skutečně bezpečné.

Nejrizikovějším druhem půjčky jsou půjčky na směnku. Ty mohou být rizikové proto, že je může nabízet prakticky každý. Pokud však narazíte na kvalitního a spolehlivého zřizovatele, pak právě půjčky na směnku mohou být tím nejlepší řešením.

Back To Top