skip to Main Content

Úvěry na bydlení

Chystáte-li se koupit, rekonstruovat či vystavit nemovitost, pravděpodobně se neobejdete bez kvalitního úvěru, který Vám pomůže. Málokdo má totiž možnost postavit nebo koupit nemovitost ze svých vlastních zdrojů a proto musí sáhnout po hypotéce. Bohužel, tejně jako ostatní bankovní produkty i hypotéka není vhodná pro každého. Pokud chcete tento typ úvěru na bydlení zřídit v bance, počítejte s tím, že Váš příjem musí být dostatečně vysoký a nesmíte mít záznam v registru dlužníků. Jinak Vám bude úvěr jistě zamítnutý.
Zjistili jste, že úvěr na bydlení v bance mít nemůžete. A co teď? Existuje kvalitní řešení? Ano! Rychlým, výhodným, kvalitním a bezpečným úvěrem na bydlení je nebankovní hypotéka. Ta je v dnešní době velice oblíbená a stále vyhledávanější. Je totiž mnoho těch, kteří si půjčku na bydlení v bance nemohou dovolit – podmínky pro schvalování úvěrů jsou stanoveny příliš vysoko.
Pro koho je nebankovní hypotéka vhodná? Prakticky pro každého. Máte podprůměrný příjem? Nevadí, jelikož není nahlíženo do dokladu o výši příjmů. Tento typ nebankovního úvěru je tak vhodný pro nezaměstnané, ale i důchodce či matky na mateřské dovolené. Je také vhodné pro neplatiče, jelikož není nahlíženo do registru dlužníků. Máte-li problémy se splácením, u tohoto typu úvěru to zkrátka nevadí. Navíc, zřízení je expresní. Peníze můžete získat ještě v den zažádání o půjčku.
Vyhovuje Vám způsob hypoték, tedy dlouhodobé úvěry s nižším úvěrem? Pokud ano a nechystáte se investovat do nemovitosti, americká hypotéka je produkt pravý právě pro Vás. Jedná se o tzv. bezúčelový úvěr vhodný pro všechny, kterým vyhovuje tyl hypotéky, půjčené finance však nechtějí použít k investici do nemovitosti. Americká hypotéka je vhodná na cokoliv.

Back To Top