skip to Main Content

Zkuste alternativní řešení

Ze všech koutů reklam a médií slyšíte, jak jsou právě půjčky v bance ty nejkvalitnější, nejpřístupnější a nejvýhodnější. Skutečnost je však někde jinde. Bankovní produkty jsou vážně bezpečné, o výhodnosti lze však polemizovat a přístupné nejsou vůbec. Podmínky pro schvalování úvěrů jsou totiž postaveny velice vysoko a bankovní úvěr si zkrátka jen tak někdo dovolit nemůže. Pokud je Váš příjem podprůměrný nebo jste měli v minulosti problémy se splácením, pak Vám bude úvěr zcela jistě zamítnutý.
Vyzkoušejte jednu z mnoha nebankovních společností, které nabízí zřízení úvěru i pro rizikové klienty. Nabízené produkty však jsou ve skutečnosti stejně kvalitní nebo dokonce i kvalitnější než ty bankovní! Jsou skutečně přístupné a zřízené v okamžiku bez zbytečného čekání.
Zřízení nebankovních úvěrů probíhá jednoduše online pomocí vyplnění formuláře. Poté stačí jen čekat, než Vám peníze dorazí na bankovní účet. Skutečně je to snadné a bezproblémové. Pojďme se podívat na některé konkrétní nabízené produkty.
Nebankovní půjčky bez registru a zástavy jsou využívány především těmi, kteří měli v minulosti nebo mají v současností problémy se splácením a octli se v registru dlužníků. Tací si totiž již nikdy nemohou zřídit úvěr v bance, jelikož pro získání bankovního úvěru je nutné mít čistý registr dlužníků a pokud se v něm daná osoba již nachází, není možnosti úniku. Nebankovní půjčky bez registru a zástavy tak přináší poměrně jednoduché řešení jak získat půjčky snadno a rychle.
Další alternativou jsou půjčky od soukromých osob. Jsou zřizovány profesními soukromými investory a domluvit se s nimi můžete na individuálním splátkovém plánu. Podobné jsou i půjčky na směnku, mezi nimi je však nutno vybírat zřizovatele pečlivě, jelikož je může nabízet každý.

Back To Top